Gizli Kelime Seviye 998 Cevapları

Burada, Gizli Kelime Seviye 998'in tüm cevaplarını, Libra Softworks tarafından geliştirilen ve iOS veya Android cihazlarda indirebileceğiniz çekici bir kelime oyunu bulabilirsiniz.

Eğer bir kelime dehasıysanız ve kelime bilginize güveniyorsanız doğru yerdesiniz! Gizli Kelime oyunu daha önce oynadığınız kelime bulmaca oyunlarından daha zorlu ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Zeka egzersizi ve dikkat geliştirici bir kelime oyunu arıyorsanız Gizli Kelime tam size göre!

Gizli Kelime oyununda 2500 seviye ve 10.000 kelimelik eğlenceli bir kelime avı sizleri bekliyor.

Gizli Kelime oyununda amaç altıgen harflerden oluşan bulmacalar içerisindeki kelimeleri doğru şekilde yazmak ve bir sonraki bölüme geçmektir. Takıldığınız zaman ipucunu kullanabilir ve kelime avına devam edebilirsiniz.

Bulmaca oyunlarını sevenler için çok farklı kategorilere dağılmış şekilde 800 kelime bulmacası ürettik. Öğrenmesi ve alışması kolay başlayan oyunumuzda özellikle 100. bölümden sonra Türkçe kelime bilginizin gerçek anlamda sınandığını hissedeceksiniz.

Libra Softworks

Gizli Kelime Oyunu Cevapları

Seviye 998 :

  • Yıllıkizin
  • Kamp
  • Limonata

Bu yazıda Gizli Kelime'nin 998. seviyesinden tüm cevapları paylaştık. Bir sonraki yazımızda, Gizli Kelime Seviye 999'ye ulaşmak için ihtiyacınız olan tüm kelimeleri bulacaksınız.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

17 − 13 =

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Etmek Daha Fazla Oku